| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala? De ce?

8 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Peste vreo 3 ani!

| DaReZon a răspuns:

Cel mai garantat viata sexuala se incepe dupa ce te mariti.
Iar la varsta s-ar incepe cam dupa 18 ani. Eu am prietena de vreo 7 luni si niciodata nu m-am gandit sa am sex cu ea. Unii baieti sunt innebuniti mai mult doar sa faca sex...dar nu este bine. Parerea meawinking

| nBlade a răspuns:

Nu conteaza cand ne-am nceput-o. Conteaza sa nu regreti mai tarziu. Nu exista o varsta la care trebuie. sfatul meu?!?!? dupa 16 ani cel putin. Traieste-ti copilaria. LASA MACIUCA!

| Love3 a răspuns:

La 52 si 4 luni:X si imi aduc aminte fiecare moment...

| enmaai a răspuns:

Am 15... Si cum zice nBlade traiti-va copilaria.Pentru ca mai devreme iti asumi anumite riscuri. Si S-ar putea agrava.Asa ca nu risca :* Succes!

| darkhell217 a răspuns:

La 8 ani fost curios cum e

| microvoltsgamer a răspuns:

La 18 findca atunci ai voie sa faci! nu incercati sub 18 ani fiindca veti avea copii!

| Tudortudor a răspuns:

La 10 ani. De placere!