| MissCamelia a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala? precizati si daca sunteti baiat sau fata pliz.as vrea niste raspunsuri sincere pentru ca oricum nu va cunosc.

Răspuns Câştigător
| albastrel a răspuns:

Bai dar rai sunteti!

la 16 jumatate! a si sunt fata big grin

15 răspunsuri:
| zeeeeeex a răspuns:

Raspunsul meu este mai multe pentru "inteligentii" care au mai dat raspuns la intrebarea ta... Fratilor daca nu va convine intrebarea nu mai raspundeti... Nu ti se pare interesanta... mergi mai departe... Toti va credeti destepti inteligenti si foarte inventivi... Ce intrebari inteligente aveti voi? Hai sa fim seriosi... Este loc pentru tot felul de intrebari si suntem aici sa ne ajutam unii pe altii nu sa fim cat mai originali sau mai inteligenti decat altii... Si sa raspund la intrebarea ta... La 16 ani Si sunt Baiat!

| Linda a răspuns:

23 si jumatate.

kratos
| kratos a răspuns:

Nu stiu la ce te-ar ajuta pe tine sa stii ca x sau y si-a spart pasarica la x ani? Astea sunt chestii intime care doar noi le stim si nu ar ajuta cu nimic pe nimeni daca ar sti astea. Fiecare are dreptul sa-si inceapa viata sexuala cand vor si cu cine vor dar sa fie atenti!

| asya a răspuns:

De ce a-ti intrat sa da-ti raspuns la intrebare daca vi se pare stupida? Nu inteleg...lasa-ti fata in pace! Are drepatate nu va cunoaste...nu o cunoasteti, asa ca nu o luati asa la rost pentru o intrebare care a pus-o din pura curiozitate...sau poate vroia sa faca un sondaj ceva...rapid sariti pe ea! Ofof...
Mi-am inceput viata sexuala la 17 ani 7luni si 20 de ziletongue si sunt fata!

Răspuns utilizator avertizat
| MissCamelia explică:

Nu vad care e problema.nu va cunosc nu ma cunoasteti.intrebarea este pentru cei care si-au inceput viata sexuala si doresc sa raspunda, nu ma intereseaza comentarii pe marginea siubiectului sau pareri despre cat de interesant este

| eni a răspuns:

In nici un caz sub 18 ani.

| scarllet a răspuns:

Sti...au am ajuns aici fiindca sunt putin curioasa. am 16 ani jumate si am realizat ca nu sunt pregatita sa o fac desi cateodata...big grin asa ca mi-am zis sa vad pe la cat la altii si cam la cat ar fi bine...va marturisesc ca acum, dupa 1 ora de intrat pe forumuri "la ce varsta" sunt mai buimaca decat eram inainte. ba la 17, ba la 23...adevarul e ca am sa o fac cand ma voi simti pregatita, atunci cand va fi sa fie...

| LuLy_5981 a răspuns:

19 ani jumatate (fata)hee hee

| Independent a răspuns:

1. Ce fel de intrebare este asta?
2.Este vorba de intimitatea unei persoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai știu. Eram beat rău de tot, cre' că și un pic afumat. Era perioada când fierbeam mustu' cu vecina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 11 ani fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moa ce sariti mha toti q gura? daca nu vreti nu raspuns si gt.winking
asa
bunabig grin
scuze introducerea
inainte de toate iti multumesc
pentru sfatul care mi l-ai dat
wtf_smileee
e id meu
daca vr s mai vbhappy
asa
sunt fatabig grin dp cum krk tiai dat seama din pozahappy
asa
nu maim inceput viata sexuala
si n-am d gand
pana la 18[am 17big grin]
indif daca unii zic k e o banalitate sa ast pana la 18 ani mi se pare normal
adica pm
o viata intreaga o s te saturi de sex, dragoste etc etchappy
parerea meawinking
.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 ani... fatabig grin

| mariusake a răspuns:

Fara suparare dar e asa cum spune "zeeeeeex"... am inceput-o la aproape 19 ani si sunt baiat... am asteptat partenerea perfecta... asigurate ca va fi dragoste si nu doar simplul sex