| octa2021 a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala?
Si cum a fost prima experienta?

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Lasand vrajeala si prostiile de mai jos la o parte, 16 ani.
Tot ce imi amintesc e ca eram destul de bine ametit, ma aflam intr-o tabara de vara iar tipa era cu vreo 2 ani mai mare ca mine.

Seara buna!

27 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Încă nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si am spune asta unui strain de pe net pentru ca?

| RAY a răspuns:

Exact nu-mi amintesc cred ca pe la 18, 19 ani
cam aiurea nu mi-a placut, ca nu mi-a placut de persoana aia

| Emilian65 a răspuns:

La o varsta acceptabila. Prima data a fost extraordinar.

| Florentina9210 a răspuns:

Cu ce motiv, ma rog, ti-as spune eu tie acest detaliu?

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu raspunde daca nu-ti convine intrebarea. Simplu, nu?

| Florentina9210 a răspuns (pentru SatanLovesYou):

De ce iti pasa tie? Ai pus tu cumva intrebarea si nu ti-a convenit raspunsul, sau ce?

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Florentina9210):

Pur si simplu ti-am oferit solutia rapida. Greu de inteles? Parea ca te deranja in mod personal intrebarea sa - lucru absolut pueril.

| Florentina9210 a răspuns (pentru SatanLovesYou):

Nu sunt singura care a dat un asemenea raspuns. Te iei de mine, pentru ca? Mergi mai departe si incearca ca pe viitor, sa nu iti mai pese ce posteaza altii, asta in cazul, in care nu este la intrebarea ta. O seara buna!

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Florentina9210):

Intrebarea este complet potrivita pentru categoria asta si nu te privea pe tine in mod personal. Ti-am raspuns tie fiindca tu ai folosit cel mai agresiv "ton". Daca nu vrei sa raspunzi, nu o faci! Am mai observat eu multi d-astia pe aici.

Apropo, cand acuzi pe cineva de ceva fii sigura ca nu faci si tu acelasi lucru.

| Florentina9210 a răspuns (pentru SatanLovesYou):

Bine, iti voi lua in considerare sfatul. Altceva?

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce isteata esti tu laughing

Nu, draga. happy

| Florentina9210 a răspuns (pentru SatanLovesYou):

Nu stiu ce ''ton agresiv'' am folosit eu in intrebarea mea, dar fie. Si nu am acuzat pe nimeni. Nu te mai panica atat!

| ShaOfHatred a răspuns:

Apai,cand am inceput-o, s-o si incheiat.
Era intr-o zi sa fac sex in trei, dar imi mai trebuiau 2 persoane.

| g4mma a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Cine sta prea mult pe 9gag laughing

| ShaOfHatred a răspuns (pentru g4mma):

Nu-i de pe 9gag happy

| g4mma a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Probabil o fi mai veche, dar eu azi dimineata am vazut-o pe 9gag happy

| ShaOfHatred a răspuns (pentru g4mma):

Ii destul de veche. Is eu mai "old school".

| DeathOfDreams a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Poor you. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim11xx a răspuns:

Eu ti-as spune dar nu aici, unde sa vada toti

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru anonim11xx):

Esti sub anonimat oricum te rog incepe am pregatit servetelele

| pisoiultau55aldoilea a răspuns:

Cand am chef

| Danutolt a răspuns:

Ce intrebare stupidă dar in fine. Sa sti ca a fost bine chiar dacă au fost ceva emoţii