| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala? unde? si cum a fost? vreau raspunsuri serioase, fara baza.

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Un copil, care îşi începe viaţa sexuală, mai devreme de vârsta de 18 ani nu este normal la cap. Bine, poate este, dar în ziua de azi tentaţia este foarte mare.
La 18 ani, eşti mai dezvoltat, în ziua de astăzi copii îşi încep viaţa sexuală pe la 14-15 ani, dar atunci nu sunt suficient de dezvoltaţi şi s-ar putea mai târziu să regrete.

Baftă.

1 răspuns:
| MandiSP a răspuns:

La 18 ani, acasa la el. A fost cam dureros dar a meritat deoarece eram cu persoana potrivita. happy