| celmaitarenume a întrebat:

La ce varsta v-ati masturbat prima data? Eu la 7 ani

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 7 ani? esti dus.

| Violleta2022 a răspuns:

Aia nu a fost masturbare la 7 ani.
Ca nu aveai ce sa faci cu un cuc atat de mic.
Sperma oricum a aprut dupa 14-15 ani.

| doctorandus a răspuns:

Nu știu de unde-au scos-o deștepții de mai sus, mie mi-a ieșit spermă la 11 ani.

| Catrice a răspuns:

6 ani 11 luni și 29 zile rolling on the floor ha te-am intrecut

| Sofer a răspuns:

Undeva pe la 13 ani.

| aumih16 a răspuns:

Cand esti adult! e normal sa vrei sa te masturbezi! pai da! numai esti copil! tu la 7 ani te-ai masturbat! pfoai eu la varsta ta ma duceam pe afara sa ma joc! chiar nu iti este rusine! nici macar lichid seminal nu ai la varsta asta! fiindca nu e formata! asteapta si tu! numai fa prostii! poti incerca da mai incolo! pe la 18 19 20 ani sau dupa aceea! sau poftim daca vrei mai devreme! incearca pe la 10 11 12 13 14 ani! cam asa! desi nici atunci nu vei avea lichid seminal! ala se formeaza de la 17 18 ani incepand! oricum cel mai mult lichid seminal il vei avea la 19 20 incolo!

| Donsavas a răspuns (pentru aumih16):

Sperma ai de la 14 ani.

| aumih16 a răspuns (pentru Donsavas):

Da pai si eu tot asa! dar era mica! pe urma s-a facut mai mare! in functie de varsta asta!

| AwGenetix a răspuns:

Nu ești tu cam lăbar?