| anonim_4396 a întrebat:

La ce vârstă v-ați pierdut virginitatea şi câți ani aveți în prezent?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

28 si 8 luni

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Te-ai dezvirginat la 29, dar tu ai 28 şi 8 luni, bravo virginel, bravo.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica fizic am venit din viitor ca sa isi raspund, vezi tu in trecutul initial nu am avut timp de stat pe TPU

| LPCTSTR a răspuns:

Uu, date cu caracter personal...
Oare Politica de confidențialitate TPU interzice asta?
Ah, da, am uitat, spun:
"Datele cu caracter personal distribuite altor utilizatori prin intermediul portalului TPU sunt distribuite strict sub consimțământul utilizatorului, TPU neasumându-și vina în cazul furtului, însușirii sau pierderii datelor respective.".
Atenție! A nu se confunda "datele cu caracter personal distribuite" cu "datele cu caracter personal ce intră în componența contului TPU".

| RAY a răspuns (pentru LPCTSTR):

Man fiecare poate minti ce vrea, adica asta nu e o dovada

| Jannah a răspuns:

Nu mi-am pierdut virginitatea, in prezent am 16 ani, dar intentionez peste 2-3 ani sa o pierdbig grin

| raMLesS a răspuns (pentru LPCTSTR):

Sa-l ardem pe rug!

| Gaby212 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai ma cu el? Vrei sa spui ca tu esti vreo "fata mare" la 10 ani sau cum?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi dai acces la masina timpului si iti raspund.
35 pana aici si multi sa tot vina.

Acum e randul tau...

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce am da astfel de informatii pe net, unei persoane necunoscute?

| Xelon a răspuns:

Mi-am pierdut-o la 15 ani ce-i drept a durut putin...
I-am spus sa nu fie asa de dur cu mine...