| Anonima1122 a întrebat:

La ce vârstă v-ați pierdut virginitatea și cum a fost?

34 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La 99 de ani maica bine ca nu ma apucat secolul virgin

| RAY a răspuns:

Sa stii ca barbati multi aprecieaza mai mult decat fetele cuminti

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Pai de aia e asa fiarta pe mine azi laughing)

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Din pacate curvia sunt lucruri morale mai nou din pacate

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Mda, nu e cazu la mine boss laughing cred ca Anastasia e in perioada aia a lunii si nu mai are Nurofen laughing urat face fara el laughing

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Man tu esti baiat? contractul de firma de cablu al tau e pe nume masculin stii?

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

No 10 de ma face barbat laughing

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Te am prins baiete

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Tine-ma binewinking

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Daca ai fi fata te as tine numa in mine cateva nopti si mai multe

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Sunt laughing dar nu esti tu genu meuwinking

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Stai ca nu ma cunosti inca

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Pai nici tu pe minewinking de asta nu inteleg cum de m-ai tine cateva noptiwinking plus tie iti plac astea cuminti, smerite, puritane - eu sunt exact opusul laughing)

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Pentru tine fac si eu un efort

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Eu nu cred in alea cuminti, alea sunt tarfe mari, pisica blanda zgarie rau

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Nu sefu meu, dar merci pentru ofertawinking

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Ok pantero

| Mada1920 a răspuns (pentru RAY):

Uite ca ai dovedit singur motivul ala misterios de care tot intrebari de ce nimeni nu sta cu unul ca tine! Pentru ca esti un mitocan frustrat care nu merita nicio fata fie ea curva sau nu. Inseamna ca si mama/sora/matusa sau orice alta fata din viata ta sunt curve mari dupa cum spui tu. "Alea cuminti sunt tarfe mari". Daca alea cuminti sunt tarfe inseamna ca alea care nu dau 2 bani pe tine si te fac preş pentru catei cum sunt?

| RAY a răspuns (pentru Mada1920):

Ce ai afirmat tu se numeste eroare de interpretare, iesire din context, adica ai extras o afirmatie si ai tras o concluzie fara a tine cont de propoztie sau de ceea ce am vorbit eu cu alina, gen afara e soare desi afara e vara si daca e vara inseamna ca sunt 40 de grade acum, nu are logica asa nici afirmatia ta nu are sens

| Mada1920 a răspuns (pentru RAY):

Pentru tine nimic din ce nu iti convine tie nu are sens! Inca de cand sunt conectata pe acest site ti-am sesizat parerile legate de fete in general. Am inteles clar ca ai o mare frustrare ca nu ai inca pe cineva dar asta nu inseamna sa denigrezi de cate ori ai ocazia femeile. Nu am spus ca nu exista curve, femei perverse, femei care nu merita nimic, insa iti garantez ca nu toate fetele pe care le vezi tu cuminti si demne sunt prefacute si in realitate sunt "tarfe mari".

| RAY a răspuns (pentru Mada1920):

Cand am scris cuminti m-am referit la alea ipocrite, false care se dau cuminti, daca ai fi fost atenta ai fi vazut asta, si da eu unu nu cred in fete/femei dar nu le consider tarfe pe toate cum ai scris tu, pur simplu nu ma intereseaza si doi nu caut sexul opus ca nu am de ce, banii rezolva nevoia sexuala daca simt nevoia

| RAY a răspuns (pentru Mada1920):

Am dreptul democratic sa cred ce am eu chef si tu ai dreptul sa te consideri cum doresti, eu nu am spus ca tu nu ai dreptul sau alte persoane trebuie sa creada ce cred eu

| Mada1920 a răspuns (pentru RAY):

Ok,atunci e decizia ta in ce vrei sa crezi si ce parere ai despre orice in viata asta.

| RAY a răspuns (pentru Mada1920):

Decizia mea este conditioata de ceea ce percep in jurul meu si am perceput, eu nu cred ca femeile iubesc cu adevarat, eu nu cred ca exista femei fidele, nu cred ca exista femei in care sa ai incredere, o zi placuta

| Mada1920 a răspuns (pentru RAY):

Bine ramai cu parerea asta, in felul asta o sa te trezesti la 50 de ani singur cuc fara o partenera, fara copii sau nepoti.

| RAY a răspuns (pentru Mada1920):

Mai bine asa decat cu o tarfa langa mine, pa

| mihai69 a răspuns:

Eu nu am pierdut-o! am pus-o bine, în vaginul unei fete acum vreo 40 și ceva de ani.
A fost... cam aiurea.

| sofisis a răspuns:

Pe la 18 ani si vreo 2 luni. A fost misto.winking

| alina2k18 a răspuns:

14 ani - nu mi-au placut primele partide, deloc!

| alina2k18 a răspuns:

Esti funnyhee hee
Nu neaparat c.rva ca nu cer buchetele de trandafiri ca tine big grin dar mai t-rfa asawinking asta dawinking Thats so me laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani și a fost super.

Răspuns utilizator avertizat
| Againrip a răspuns:

N-am pierdut-o eu. ea m-a pierdut pe mine.

| Luoar94 a răspuns:

21, chiar placut, dupa care am stricat totul cu tipa rolling on the floor)), pentru ca sunt prost...