| ionutt567 a întrebat:

La ce vârsta v-ați pierdut virginitatea? și cum a fost?

61 răspunsuri:
| Vikaa a răspuns:

Oare sunt singura proasta la 17 ani care e inca virgina? rolling on the floor)) Tu la ce varsta te-ai dezvirginat; 3

| Mihai720 a răspuns (pentru Vikaa):

Eu sunt baiat si am 20 ani si la fel... sunt virgin... Trebuie sa asteptam persoana aceea speciala happy

| Vikaa a răspuns (pentru Mihai720):

Eu am prieten, da nu vreau eu rolling on the floor)))

| Rogege13 a răspuns:

Încă nu mi-am pierdut o

| BravoJohn69 a răspuns:

La 9 ani eram cu unchiul meu pe autobuz iar eu am scăpat ceva pe jos mam aplecat sa îl iau iar unchiului meu i s-a sculat și ma penetrat vaginal am continuat restul acasă

| Mihai720 a răspuns (pentru Vikaa):

Aaa. inteleg big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu sunt virgin laughing

| Justme1997 a răspuns:

Încă astept la 22 de ani... laughing

| SERIALS a răspuns:

Cred ca aveam 23 ani. A durut.

| mentholinks a răspuns:

Pe la grădiniță.

| Sofer a răspuns:

Fizic de mic nu mai stiu la ce varsta si real cu o femeie la 22 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai720 a răspuns (pentru ionutt567):

Am 2 intrebari...
1. De ce spui ca oamenii inteligenti fac asta?
2. daca te dezvirginezi la o varsta mai inaintata inseamna ca esti special, daca da, de ce?

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai720 a răspuns (pentru ionutt567):

Eu spre exemplu la 20 ani... Când va fi momentul sa ma dezvitginez ma voi simți rușinat de asta. Adică la 20 de ani sa fiu încă virgin mi se pare ciudat când va fi prima data?☹️

| SG1995 a răspuns (pentru SERIALS):

Fără lubrifiant, te cred?

| SG1995 a răspuns (pentru ionutt567):

E gay.

| SG1995 a răspuns:

La 23, vara anului trecut.
Cum a fost? Sec, în principiu, tipa era prostituată, și una foarte slabă, pe lângă că avea jeg la fund (nu întreba) n-avea pic de sex Apple. Lecția? Nu ți -o trage niciodată cu una de la gară doar pentru că e ieftin, apelează întotdeauna la profesioniste.

Răspuns utilizator avertizat
| Calciu_Stefan_1990 a răspuns (pentru BravoJohn69):

Serios ****?‍♂️

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SG1995):

Mă mir că instrumentul tău a reuşit să-şi facă treaba cu un astfel de specimen...