| All4QuestionS a întrebat:

La ce varsta vi se pare normal sa se dezvirgineze baietii? Dar fetele?

15 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Băieţii la vârsta când au chef să se dezvirgineze, şi fetele, ăăă, hmmm, la vârsta când au chef să se dezvirgineze.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Oricand ciripeste pasarica si canta cocosul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai după nuntă, si niciodată inainte.

| ɹαℓυ a răspuns:

Nu este o varsta standard. Fiecare dupa cum simte, e un pas destul de important.

| senstein a răspuns:

Baietii ca baietii...dar fetele nu cred ca mai vin virgine pe lume in secolu' asta

oricum, normal ar fi ca pe timpuri.da acu tralala

| RAY a răspuns:

Fiecare face ce vrea

| Emilian65 a răspuns:

Cand cad amandoi de acord sa-si piarda virginitatea.

| RobertMoon a răspuns:

În noaptea nunții laughing

| All4QuestionS explică (pentru RobertMoon):

Pentru fete sau pentru baietii? laughing

| RobertMoon a răspuns (pentru All4QuestionS):

Pentru tot, nimeni nu e mai prejos.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RobertMoon):

Exact.

| Suck a răspuns:

Mi se pare normal sa se dezvirgineze la primul contact sexual, nu am o varsta standard, fiecare cum simte.

| fatacurioasa15 a răspuns:

Este un pas important in viata fiecaruia, varsta nu conteaza, atunci cand vei gasi persoana potrivita nu vei mai sta pe ganduri si nu vei mai avea intrebari de genul " oare am varsta potrivita?".
Multa bafta.

| wαтerғαll a răspuns:

Nu exista o anumita varsta la care trebuie sa faci acest pas. Fiecare o face cand se simte pregatit fizic si psihic, a gasit o persoana pe care o iubeste si de care este iubita.

| Flow579774 a răspuns:

4, 5 ani