| DydyEmma a întrebat:

La ce varsta vrei sa te casatoresti?

Răspuns Câştigător
| iza03zu a răspuns:

23-24. u?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stiu, daca ma bag ca sofer pe trailer nu am timp nici de gagica dar sa mai zic de nevasta? Raman singur pe viata.

| AnonimA a răspuns:

La timpul potrivit tu?

bafta

| Alexakos a răspuns:

De la 26 27 incolo...

| s3xy0girl20 a răspuns:

Pe la 26 asa nu ai devreme ca vreau sa-mi traiesc viata si nici prea tarziu ca vreau sa fiu o mireasa tanaralaughingbig grin

| LoveAngel223 a răspuns:

27 tu?

| thegreatgatsby a răspuns:

| alliss a răspuns:

21 22 23. cam asahee hee)

| AnAiLuI a răspuns:

Pe la 22 de ani love struck am o relatie serioasa cu un baiat de 4 ani love struck

| adryana_6228 a răspuns:

Mai sa te casatoresti nu implik o varsta! sunt kopili de 18 ani care o fac sunt maturi de 40 de ani! sa te casatoresti inseamna sati imparti viata cu acea persoana sai fii alaturi si normal sa fi fidel sau fidela! poate acum vei spune si ce exista divortu? nu e asa cand divortezi lumea te vede cu alti ochii chiar daca nu stiu motivu pentru care ai facut-o! fundita? apropo cati ani imi dai dupa raspunsu asta? chiar sunt kurioasa

| adryana_6228 a răspuns:

Eu am 17 ani fratilor si am dat un raspuns destul de matur pentru varsta mea! asa ca merit aplauze

| CNP a răspuns:

22.

| SuperrBeibiii a răspuns:

Cam 30 laughing

| legionarul a răspuns:

22 sau 24

| 43v3r a răspuns:

30winking