| Jjhgh a întrebat:

La fête le plac baietii mai grasi sau cei slabi sau rupti de salalaughing?!

Răspuns Apreciat de Editori
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Depinde de gusturile fiecarei persoane. Unor fete le plac baietii mai solizi, altor fete cei ce trag de fiare.
Asa cum e si la baieti: unor baieti le plac fetele slabe, altora le plac plinutele.
E misiunea ta sa afli ce tip de baiat ii place d-rei pe care tu o placi.
Ti-as da si un sfat gramatical: nu se zice/ scrie "la fete", ci fetelor.
Succes!

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Fetelor le plac băieții cu bun simț, îngrijiți. Nu este un tipar fizic care să placă tuturor fetelor.

| Adry05 a răspuns:

Potriviți, să aibă un corp masculin, puternic, nici păpușeii extra tonifiați nu-mi plac, grași să-i atârne burta clar nu și nici schilod să mi-l fure vântu.

| brokxy a răspuns:

Mie imi plac cei slabutzi sunt asa de sexy

Răspuns utilizator avertizat
| Raluca591 a răspuns:

Sufletul conteaza, cand vei creste vei intelege

| RAY a răspuns (pentru Raluca591):

Asta e cea mai mare vrajeala a voastra, tampenia asta cu sufletul, nu inteleg ce castigati ca tot mintiti in continuare

| ConcursOnline a răspuns:

La fête le plac baietii rupti de foame