| LanguageMaster a întrebat:

La facultate, un băiat poate să aibă mai multe prietene?

12 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Sofer a răspuns:

Poți sa ai multe prietene dacă ai un fizic bun.

| mastadont a răspuns:

E posibil, dacă îți asumi consecințele și știi cum să jonglezi cu ele încât să nu se întâlnească. Posibil dar foarte greu în opinia mea, cel mai bine e să ai una la facultate și una acasă, așa jonglezi mai bine între ele și nu stai toată ziua cu morcovu-n cur.

| alexalx1234 a răspuns:

Poti doar daca vi cu BMW-ul si cu portofelul plin cu bani ca doar la asta se uita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu, stai sa întreb un procuror!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene pentru proiecte sau cum? In facultate nu exista prietenii ci numai interese. Se baga in seama cu tine pana le faci proiectul si pe aci tie drumul. Nici macar o cafea (desi nu beau) nu vezi cu ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde în ce sens. Mai multe prietene în sensul de amice, da. Mai multe prietene în sensul de iubite, nu.

| SLS92 a răspuns:

Daca esti slab de fel si mic de inaltime NU, pentru ca ai concurenta si ti-o spun din proprie experienta SALUT

| CerealaCuOchi a răspuns:

Nu conteaza unde si cand te afli, e ok sa fii cu mai multe persoane doar daca aveti o relatie in 3 sau mai multi

| CelMaiCunoscatorDintreUmanoizi a răspuns:

Daca ai pl mica nu

| Ofata1822 a răspuns:

Da, normal

| Anonymous7899012 a răspuns:

Daca sunt doar *prietene*eu zic ca nu are nimic