| AnemonaP a întrebat:

La inmormantarea unei bunici, era deja in biserica, si erau rude si mai erau si vecini, si vad un baiat, cred ca avea 14-15 ani, era vecin cu ea, si venise cu mama lui, ne uitam unu la altul, si cand ma uitam in alta parte, il vedeam ca se uita la mine, ma intra in biserica mai iesea, si dupa ne dusesem si la masa duce ce o ingropase, credeam ca nu va veni dar a fost, a stat cu vreo 3 scaune departare de mine pe randul celalalt, eu cu o verisoara iesisem pe afara, cand intrasem deja ramasesera doar rudele. El plecase, nici nu am aflat cum il chema, peste vreo 3 luni a avut parastas in fosta casa a ei, pe strada lui, ma aranjasem, stiam ca o sa-l vad si cand ajung imi intrebare verisoara (5 ani ) daca o sa vina baiatul ala, si a spus ca a fost, si au ramas doar rudele, el deja fusese.Si cand iesisem afara, mi-a aratat si unde sta, nu stiu cum sa iau legatura cu el, sta la capatul orasului meu, Funda+vot cine ma ajuta cu un sfat

Hey si cum mi s-a mai raspuns sa nu credeti ca nu-mi iubeam bunica si era cu gandu la baiatu ala, dar o cunoscusem ff tarziu, si o vedeam ff rar, odata la 4 luni

P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| aleCsandra07 a răspuns:

Paii puppy dog eyes fa-ti curaj! cu rusinea nu rezolvi nimic oh go on cand mai mergi la fosta casa a bunicii tale si il vezi pe strada chiar daca ii singur sau ii cu un prieten bagate in seama cu el gen " heii tu ai fost la imormantarea bunici mele " si in rest mnho o sa faceti cunostinta. eu tot timpul fac asa cand vad pe cineva pe strada care se uita la mine ma bag in seama cu el laughing hai succes :*

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Daca ai mai avea o bunica pe strada aia cred ca as ști ce sa te sfatuiesc. big grin

| Kafeeaua a răspuns:

Hey.cand mai mergi pe la fosta casa a buniki,,,, trimite un baiat sau un prieten sa-l keme...si faceti cunostinta.reshtu...vine de la sine!

poate el pentru tine si veneabig grin

| aurora50scumpika a răspuns:

Vezi ce se intampla, daca va mai intalniti pe strada, si stai linistita la un moment dat il vei cunoaste daca a venit la inmormantarea bunicii talewinking