| Nsnsns a întrebat:

La mine in cartier e o fata foarte saraca care e asa mai vagaboanda si mai sexy.
Vreau sa ma duc la ea intr-o zi si ii zic ca ii dau 200lei daca imi face un oral(nu cred ca i s-a mai propus asa ceva pana acum).
Intrebarea e: cum fac sa nu ma izbesc de un refuz? Cum sa o abordez? Cum as putea sa o conving?
Doresc seriozitate!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omule daca e foarte saraca inseamna ca e obiect sexual? in loc a fi naibi barbat te comporti ca un porc infect in calduri, vorbeste cu fata, ce inseamna vagaboanda? ca are tupeu, te poate invata multe

| Crackman a răspuns:

Mda. de ce nu o scoti la un suc si dupa ceva vorba cu ea. O intrebi frumos. Dar nu spui nimic de bani happy ca o sa para o panarama

| GouDidodino a răspuns:

Esti un retardat, cretin si un jeg infect. Dacă e săracă și arata bine nu inseamna ca e panarama, cu atât mai mult bătaia ta de joc. Hai sictir

| Issabelle6789 a răspuns:

Cu siguranta nu o sa accepte avand in vedere felul in care vrei sa procedezi.

| Andreeush a răspuns:

Dacă e săracă asta nu înseamnă că se vinde.
Ai o gândire bolnavă, habar nu ai să te comporți cu o fată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai niste ideii omule....NU II CERI, eventual ati putea iesi undeva in oras, una alta dar nu asa

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In majoritatea filmelor si in viata, se invita intai la o cafea, o plimbare, si data urmatoare la un film si cina, cu o plimbare inainte, nicidecum asa, te poti trezi cu un pumn a la Prodanca, sau mai jos, in mostenire!
Fi normal si manierat! Plus ca, se pare ca nu iti dai seama, ca se prea poate sa stie ce si cum, si te termina in 30 de secunde si o sa ramai cu buzele umflate!
Nu e mai bine sa ajungeti la sex normal si eventual de acolo si la oral?!
Indiferent cum arata si ca e saraca, daca ii propui sex pe bani intri sub incidenta Legii!