| BlackJoker10 a întrebat:

La mine in clasa (a10a) este o fata pe care o place toti baieti in afara de mine. ea stie ca o plac toti baieti dar prietena ei cea mai buna i-a zis ca numai eu nu o plac si incepe sa flirteze cu mine dar si inainte facea asa eu i-am zis ca nu vreau sa fiu cu ea, dar m-am mai gandit oleaca la asta si arata destul de bine ce ziceti voi oare sa fiu cu ea? plz dau fundita la cel mai bun raspuns isr la celelante raspunsuri bune dau vot

Răspuns Câştigător
| giovannutzu a răspuns:

Parerea mea este sa te combini cu ea. poate incepi sa o placi.
daca nu o placi e foarte usor sa scapi de ea:te combini cu alta iar ea fiind fata nu o sasi pateze reputatia si te lasa.
dar daca zici ca arata bine ar trebiu sa te combini cu ea nu ai nimic de pierdut doar de castigat.
parerea mea
P.S:este o vorba intre baietiwinking ardele pe toate, in ziua de azi si cu criza care e...nu trebuie sa ratam nimic.
ast funda daca ti-am fost de ajutor; P bafta

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai daca aveti multe in comun...de ce sa nu incerci? Da-o pe spate, ia un buchet de trandafiri rosii si zi-i ca reprezinta aprecierea si dragostea ta pentru ea care e ca un foc mocnit si spune-i sa stinga acel foc devenind prietena ta! multa bafta!

| LordCronos a răspuns:

Asta tine si de tine. Daca iti place, de ce nu?winking Profita de orice in viata. happy

| CataBlue a răspuns:

Avand in vedere ca esti tanar, si ai toata viata inainte, daca sunt chestii care ti se par interesante de ce nu le-ai incerca? Atata timp cat nu ti vei bate joc de ea si stii ca ti doresti cu adevarat chestia asta... de ce nu? Fii barbat!

| Inuutsa a răspuns:

Fa ce iti dicteaza inima. bafta!

| BlackJoker10 explică:

Bun mersi de rasp nu stiu p cine sa il premiez totus toti baieti o plac in afara de mine si chiar p mine ma ales o sa increc

| BlackJoker10 explică:

Frate acum asta ma rupe p mess nici nu stiu de unde imi are id ul