| 141414 a întrebat:

La noi in clasa se intampla ceva ciudat. De obicei de prin clasa a 7a baietii incep sa se gandeasca mult la dragoste. Si fetele , dar baietii mai mult. Unii baietii le pun mana pe fund fetelor sau le dau palme.la fund...dar la noi in clasa baietii fac asta intre ei. Care e problema lor? Si ce inseamna asta de fapt?

Răspuns Câştigător
| 4l3x4nd3r a răspuns:

surprise BAeti? Nu stiu pot numai sa presupun
poate or fi gay sau poate din cauza educatiei primite. Eu nu am facut asta nici o data si nici nu intentionez sa o fac nici fetelor si sub nici o forma baetilor.
...Acuma imi dau seama ca si baieti de la mine din clasa tot se lovesc sub centura uni pe altii da nu imi dau seama de ce totusi fac asta numai cind se lupta ( eu norocos nu ma prea lupt cu ei si nu ma lovesc nici o data )... nu-s ce o fii poate sunt imaturi

14 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Si la noi fac la fel...Incearca doar sa se faca mai ``populari`` in clasa si fac acest geast haios pentru a le atrge pe fetetongue

| 141414 explică (pentru がさいゆの):

Acest gest ti se pare tie haios? La noi in clasa sunt 20 de baieti si 6 fete. Toti baietii fac la fel. In fata cui sa fie populari?

| Ţepeşu a răspuns:

Păi facem mişto între noi... Şi vrem să îi facem gay şi ca să ştii, primul lucru care îl face un băiat când este pe bicicletă este să treacă pe lângă o fată şi să-i pună mâna pe fund. Un singur lucru am învăţat: TOATE FETELE SUNT LESBIENE! Serios, vă puneţi mâinile pe sâni unele altora vă atingeţi... şi vă sărutaţi unele cu altele. Aşa că nu mai comenta despre băieţi.

| 141414 explică (pentru Ţepeşu):

Asta nu e adevarat! Daca toate fetele ar fi lesbiene, toti baietii ar fi gay, nu? Si n-ar mai exista oameni, nu? Nicio fata din clasa, ca sa nu spun din cate cunosc, nu face ce zici u. Daca nu ai un raspuns serios mai bine abtine-te!

| Ţepeşu a răspuns (pentru 141414):

Asta fac fetele la mine în clasă. E preeeeeeeeeeeeeea enervant.

| 141414 explică (pentru Ţepeşu):

Asta inseamna ca fetele din clasa ta au o problema, nu eu.

| Ţepeşu a răspuns (pentru 141414):

Nu doar din clasa mea... Multe fete merg de prin clasa a 6a în cluburi şi au apucături de curve. De asta zic. nu ziceam că şi tu eşti la fel.

| 141414 explică (pentru Ţepeşu):

Nu cunosc cazuri. Ar trebui sa ne cunosti.

| Ţepeşu a răspuns (pentru 141414):

Eu o jumătate de oraş.

| Corinnààà a răspuns:

Ca sunt gay rolling on the floor)

| GhostStar a răspuns:

Gay fest

Răspuns utilizator avertizat
| Theodore9 a răspuns:

Sunt bisexuali convins

| LALABENDTABI a răspuns:

Pai draga mea colega mara si ionut si ceilalti fac asta pentru ca cred ca ne fac pe noi geloase si prin asta se asteapta sa le dam noi inportanta n-ai observat ca daca nu i bagam in seama se uitaa la noi se strang toti si se pipaie se pisca de fund etc deci asta-i