| tiranul a întrebat:

La o fata care arata foarte bine si e model dar nu isi poate gasi un iubit decent (chiar daca vrea) care e problema? Ce ar trebui sa faca?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca inca nu tia gasit unul care sa o atraga fizic

| kandaraki a răspuns:

Sa se tunda pe cap si sa se uite in oglinda, prea mare e autoaprecierea. Lasa planca mai jos, preafrumoaso. De ai fi fost asa frumoasa precum zici ai fi avut un iubit!

| tiranul explică (pentru kandaraki):

Degeaba imi zici mie frate ca eu sunt tip laughing)

| kandaraki a răspuns (pentru tiranul):

Nu esti tip, esti gagica ))
si eu nu iti sunt frate!

| PourFavour a răspuns:

Pozitia foarfeca

| Izaura90 a răspuns:

Problema e că ea nu vrea să aibă o relație stabilă, deoarece asta ar însemna să-și ia niște angajamente, să-și asume niște responsabilități. Nu e vorba că nu-și poate găsi un iubit, asta e vrăjeală...O femeie frumoasă și atrăgătoare e curtată de mulți bărbați și ea e conștientă de lucrul acesta și va avea mereu de unde să aleagă, nu-i va fi greu. Chestia e că îi plac aventurile, iar o femeie căreia îi plac aventurile de scurtă durată nu va fi în stare niciodată să reziste doar într-o singură relație cu un singur bărbat happy

Răspuns utilizator avertizat