| anonim_4396 a întrebat:

La o nuntă a fost furată lumânarea cu care mirii au fost cununati. Cu siguranta cineva a luat-o intenționat. Se pot face anumite chestii cu ea? Gen fermece? Multumesc!

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poate are cineva nevoie de un dildo mai mărișor?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, se pot face și ar trebui sa te îngrijorezi pentru asta.

| j1NNNx a răspuns:

Suntem in 2019... cine mai credere in farmece si vrajeli la palma?

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru j1NNNx):

Stiu ca suntem in 2019. Eu una nu cred în d-astea. Dar probabil persoana/persoanele care au furat-o cred în asa ceva...Nu imi explic faptul că lumânarea e de negăsit. Ce ar putea face cineva cu o simplă lumânare de cununat.

| Mihai1499 a răspuns:

De încercat, poate să încerce, dar n-o să-i iasă nimic. Dacă era posibil să facă orice fel de magie, ar fi câștigat cineva de mult provocarea lui James Randi de a demonstra paranormalul pentru un milion de dolari.

| Cristimtr a răspuns:

Da...din păcate vor muri în chinuri toți cei care cred în farmece îți recomand să ascunzi în cea mai magica biserica