| Reeey a întrebat:

La prima intalnire cu o fata ce pot sa ii spun, ce "vrajeli" sa ii zic?!?

8 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

La o intalnire trebuie sa fi doar tu fara nicio vreajeala sau vreo alta replica penibila de agatat.Nu vei realiza nimic daca vrei sa pari ceea ce nu esti.Cu siguranta nu vei gasi oriunde o fata pe gustul tau care sa fie incantata de vreo "vrajeala" de-a ta.Bafta la agatatwinking

| LeontinAndrei a răspuns:

Cu mentalitatea asta cu "vrajeli" nu vei ajunge niciodata sa faci o fata sa te placa cu adevarat. Se va uita la tine daca nu va avea alte alternative, altfel nu. Iti pot da doar un site care te va face sa intelegi exact la ce ma refer: www.scoaladeseductie.ro

| darrio2007 a răspuns:

Daca o iei cu vrajeala de prima data nu faci decat sa o pacalesti.Si relatia voastra(daca va fi!)va fi o pacaleala.Asa ca mai asteapta sa te maturizezi.

| Life4Fun a răspuns:

Tu iei o relatie ca pe o,, vrajeala''? Mda, e clar.

| forever4u a răspuns:

Nu.mi vine sa cred ca am citit intrebarea ta.:-|

| bobby90 a răspuns:

"Vrajeala", daca o arzi la modul cocalarului "la moda" esti picat din prima.Cred ca cel mai bine e sa fii tu insuti, daca asta nu te ajuta, nu trebuie sa disperi, va iesi si soarelewinking

| valent1np a răspuns:

Spune-i ca-ti place "Twilight".

| rachita4ever a răspuns:

Nu vrei sati var covrigu. cea mai buna vrajeala sau poti incerca nu vrei sa imi duci smardanu la clocitoare sau poti sa-i spui numi duci busteanu la castor ai de ales 3 variantewinking