| anonim_4396 a întrebat:

La televizor nu stiu cati va mai uitati. La Romania te iubesc se prezenta un caz de viol, iar problema era ca:
"victima nu a fost violata corespunzator"
Cum adica violata necorespunzator? A vrut alte pozitii? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Pe scurt a fost nemulțumită ca și tanti din video acesta: www.youtube.com/watch?v=i8WmSLbznRQ

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu a vrut alte pozitii.laughing A fost penetrata intr-un mod diferit si in alte locuri fata de "gaura" clasica/obisnuita de a face sex. happy

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Aaaaaa, deci violatorul nu a ales bine gaurile. laughing

| Felys a răspuns:

Adica nu a fost contact sexual normal, au fost fantezii de care victima nu avea habar, concret perversiuni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Necorespunzator.Adica....nu i-a bagat-o ma, ce e asa de greu de inteles.O fi tras de ea, a dezbracat-o dar nu i-a infipt-o. Poate i-a pus-o nitel pe buze.Violul nu a fost corespunzator.Se poate numi viol ca a abuzat de ea impotriva vointei ei dar nimic mai mult

| MrCaNaByS a răspuns:

Nu a fost mulțumita, nu a fost pe placul ei.