| Innaaa26 a întrebat:

La vârsta de 14 ani am avut un prieten, care mi-a cerut sa întrețin relații sexuale cu el. L-am refuzat, dar mai apoi m-a invitat in oraș sa ieșim la o plimbare. De acolo m-a dus undeva pe un câmp și a abuzat de mine, eu fiind virgina atunci. Am zis ca îl iert, și de atunci nu mi-a mai dat pace, mereu ma caută, îmi dădea mesaje. Acum câteva zile iar ma căutat, e ca un coșmar. Ma jignește și povestește la toată lumea lucrurile astea. Sunt 2 ani de la acest incident. Acum le-am povestit părinților, ei vor sa merg la poliție, dar nu știu. Nu as vrea sa-i fac rău pentru ca deja îl are gata făcut, e plin de ura și lucruri urate și asta e cea mai mare pedeapsa pentru el. Pe de alta parte când ma gândesc la ce mi-a făcut as vrea sa se facă dreptate și ce e corect. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| MishuD a răspuns:

Mergi la poliție cu părinții tai altfel ala o sa tot faca asta, o sa te jigneasca si o sa tot vrea sa profite de tine. In plus poate face asta și altor fete.
Cel mai bine pentru tine e sa il dai pe mana politiei, la închisoare o să își primească pedeapsa. Violatorii și pedofilii sunt foarte "iubiti"(anal, brutal), batuti si umiliți in pușcării, uneori de mai multe ori pe zi, cu forța că așa merită. Al tau agresor e si violator si pedofil deci va fi "iubit" mult.

| Innaaa26 explică (pentru MishuD):

Zilele trecute ma căutat in tot orașul ca sa ma bata și am fugit acasă. Pentru poliție îmi trebuie niște dovezi, am doar o înregistrare când mi-a zis " Asta s-a întâmplat atunci, acum nu mai are rost, trebuia sa mergi la poliție la timp"

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părinții tăi au dreptate, trebuie să mergi la poliție! Nu merită să-l ierți după ce ți-a făcut. Nu tu îi faci rău, el și-a facut singur asa că : go, go!

| Otto19 a răspuns:

Du-te la politie, rupei capu, sa invete sa isi tina hormoni in el, o sa scape sapanulu la puscarie

| RaspunsuriSerioase a răspuns:

MAcar un ordin de restrictie sa ai. Ceea ce se intampla nu e normal cieva trebuie sa se ocupe de cazul tauwinking.