| morfeo a întrebat:

La voi cat timp dureaza pana aveti o erectie completa in momentul cand sunteti langa partenera voastra? Adica eu am o erectie completa cam dupa 5 minute dupa ce ne asezam in pat si incepem sa ne atingem reciproc, dar daca doar as vedea-o dezbracata nu mi s-ar scula. E normal?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fiecare bărbat este diferit

| corbulalbrosu a răspuns:

Subscriu si sunt intrutotul de acord cu ceea ce ti-a transmis d-ul @sadrian46. big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am o anumită vârstă. Nu mă mai laud cu ea aici, că mă știe tot TPU.
Mi se întâmplă să trec pe stradă, asta nu zilnic. Să îmi placă fata care trece pe lângă mine. Și imediat scula mea îmi trimite un semnal pioneresc din organizația de pionieri comuniști, și asta de când aveam 9 ani. Sunt gata întotdeauna.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| Sofer a răspuns:

E suficient sa fie lângă mine, ca se școală instant când o ating sau ma atinge.

| alekcsandru11 a răspuns:

E normal bro serios..las o mai usor pe laba ca de la asta nu se mai scoala pl uneori

| Andrei1234hd a răspuns:

Cand o vad