| anonim_4396 a întrebat:

La voi cum a fost "prima data"? Cati ani aveati? Vreau raspunsuri sincere. Funda! :*

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E o naivitate sa crezi ca exista sinceritate in lumea virtuala,asa ca asteapta-te la orice, mai putin la raspunsuri sincere.
Ca sa fiu on topic, a fost indescriptibil si aveam varsta potrivita, nici o secunda in plus, nici o secunda in minus.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
M-am simtin extrem de fericita cand pentru prima data mi-am strans la piept primul ingeraslove struck
Apoi cand a venit printesa pe lume.
Hai sa fim seriosi, chiar crezi ca vei primi detalii mult mai intime?
O seara bunahappy

| neutrino a răspuns:

Sincer, a fost si s-a dus.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prima data cand? Lasa ca o sa completez eu:
-cand am tras cu o pusca: misto! era cu aer comprimat, nu avea recul, si dupa 2-3 incercari tinteam mai bine decat proprietarul pustii;
-cand am fumat 'altceva': super, ma simteam usor, bla bla... dupa 30 de minute de euforie, o ora si ceva de greata;
-cand am condus: stresant, am oprit motorul de nu stiu cate ori, mi se parea ca trebuie sa fac prea multe deodata, nu credeam ca o sa invat vreodata
-cand am facut clatite: misto, mi s-a parut simplu, maica-mea m-a laudat big grin dar n-am mai facut de mult
-cand am vopsit o masina: pacat de vopseaua aia rolling on the floor
-cand am iesit cu masina in oras: supeeer! naspa a 2-a zi, cand a aflat taica-miu.
Cam atat am avut in minte acum, si am fost sincer big grin
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sa fiu eu sincera rolling on the floor.
Am fost gen " Asta-i tot? Atat? Doamne ce nasol. ". S-a schimbat partenerul si a devenit totul interesant. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost minunat. Am vazut-o, m-am dus la ea si i-am zis: "tu vei fi a mea". M-am chinuit al naibii de tare sa fac rost de ban (era foarte scumpa), dar intr-un final a fost a mea. Era atat de moale, atat de gustoasa, imi placea sa ma joc cu limba pe intreaga ei suprafata. Ah, ce amintiri. Asta a fost prima data cand am mancat cicolata. Cred ca aveam vreo 3 ani.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Ma durea in ****, credeam ca e carcel! Dau sa verific...ma papa un soricel...

| Vektor a răspuns:

Prin clasa a 5-a sau a 6-a am sarutat prima fata.
off ce ecmotii am avut big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Ycu a răspuns:

Nu aveam mai mult de cinci sase anisori, cand am intrat in locul ala, umed si urat mirositor, am avut emotii dar cand am deschis ochii mi-am dat seama ca trebuie sa ma obisnuiesc si cu asta... RATB-ul din Bucuresti nu este chiar un vis...

| ioana21S a răspuns:

Bunalaughing)deci ii maxim postarea ta! Imi place enorm de mult!
cica "prima data"
Prima data cand?
-am vazut soarele pe cer
-m-am indragostit
-cand am tras pe nas
-cand am sustinut un examen
-prima data din an? ..multe sunt "prima data"
Banuiesc ca vrei sa faci dragoste pentru "prima data" si ti-e frica ca esti prea tinerica." cati ani aveati?" clar din acest motiv ai pus intrebarea. Draga mea, daca simti nevoia sa o faci si ai intalnit baiatul potrivit. O sa te opreasca raspunsurile noastre? Faci ce simtihappy Daca ai 14 sau 20, ce conteaza atata timp cat iti doresti acel moment de "prima data". Si ca sa te inspiri sau esti curioasa ce se intampla acolo cauta pe google pe diferite site-uri. Aici majoritatea sunt copii si o sa iti zica ceva de genu: "woow prima data pe bancheta din spate a masinii, beat " - deci ii atmosfera, frate!
Tot acolo gasesti si metode de a imbunatati atmosfera si de a te simti in largul tau, sunt multe. Bafta!

| Aurica97 a răspuns:

Când aveam 15 ani ^.^ foarte bună, mi-a plăcut. Nu a fost atât de dureros la cât m-am așteptat.