| anonim_4396 a întrebat:

Lamuriti-ma si pe mine cu o chestie. Dupa ce inchei actul sexual ce e de facut? laughingPoate suna aiurea da ma refer la faptul ca daca termini mergi direct la baie sa te speli? voi cum procedati? :*

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

O ti in brate pe fatahappy Apoi faceti un dus impreuna si o luati de la capathappy

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

In primul rand faci un p. i, si apoi ' te speli de pacate '.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Normal ca trebuie sa mergi la baie sa te speli.

| ady2607 a răspuns:

Intrebi daca mai rezista la inca o tura :p

| emanuelf a răspuns:

Iti recomand un articol pe tema asta: http://director-articole.net/......sa-doarma/