| fcdsadsadsadsa a întrebat:

Lângă casa unde eu locuiesc, se află o mică pădure și o parcare unde, am remarcat de când m-am mutat, opresc noaptea târziu bărbați și se întâlnesc cu fete tinere după care, fetele respective coboară de la ele din mașină și se duc în mașina celuilalt pe bancheta din spate unde stau câteva zeci de minute. Ceea ce eu spun aici este că eu stau la un balcon care are vedere exact în perimetrul respectiv și mi se par dubioase întâlnirile de acest gen, mai ales că din câte am remarcat sunt fete de 18-19 ani, destul de tinerele și de aceea vă întreb și eu pe voi: de ce s-ar întâlni o puștoaică în pădure cu un alt bărbat și s-ar duce la el în mașină și ar sta acolo în beznă, noaptea?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E treaba lor ce orgi fsc in masini, daca au 18 ani sunt majore, nu inteleg pretentia asta stupida de a cere monogamie din partea femeilor, barbati sunt sfinti doar fetele curve, ld violează alea, lasati judecata, e viata lor, fiecare face ce vrea cu viata lui

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să facă rost de bani pentru mâncare, se sacrifică.

| alina2k18 a răspuns:

Vin cu masina lor si se urca la handralai in masina si acolo se fufu?
Asta e fantezia ta poate laughing

| alexalx1234 a răspuns:

Acele fete sunt niste curve obosite. Cineva spunea aici pe forum ca doar fetele de maxim 17 ani sunt imature. Ce ai spus in intrebare a demonstrat contrariul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil ca aceia să fie bărbaţi căsătoriţi iar acelea să fie nişte fete care fac parte dintr-o reţea de prostituţie şi se întâlnesc seara, şi în zona aceea, pentru că aşa au stabilit, ca să nu fie văzuţi şi să nu dea de bănuit.
Pe bancheta din spate întreţin relaţii sexuale cred.

| Valentina8 a răspuns:

Probabil fac teme, lectii pentru facultatea in care vor intra. Sigur?

| Duduchi a răspuns:

Ar sta, pentru sex ar sta.

| blondie22 a răspuns:

Cât timp sunt majori sunt responsabili de faptele lor!

| gamiOS a răspuns:

Bagă heroină la venă cu băieții eia.