| Mirunaraeschi a întrebat:

Lipsa placerii sexuale.
De ce nu simt nimic atunci când intretin relații sexuale?
Nu simt placere ci dimpotrivă disconfort.
Masturbarea excesiva e o cauza?
Nu am avut niciodată orgasm vaginal

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi nu te mai masturba, lasă să fie acea tensiune sexuală care să te facă să te exciți rău. apoi, contează și parteneru

| Adry05 a răspuns (pentru doctorandus):

Ar putea fi și frigidate, nu neg, dar poate nici nu intră bine pe vibe să se bucure acolo de ce simte, s-o lăsa cuprinsă de tot felul de gânduri și complexe. dacă ești excitată calumea sunt mai mari șanse să nu te mai cuprindă astfel de gânduri iar tensiunea sexuală acumulată e cea mai bună pentru o excitare cum trebuie

| Dalmore a răspuns:

Nu ești atrasă de partener sau ai o problemă medicală și ești frigidă.

| AEWPenta a răspuns:

Fiindca nu va place sexul...