| anonim_4396 a întrebat:

Lotiunile,cremele de marire a penisului functioneaza?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva!
Adica exista, dar nu fac absolut nimic, doar se vand barbatilor disperati, dar nu ajuta la nimic.
Gandeste-te si tu, daca ar fi atat de bune pe cat le fac ei reclama, nu ar mai exista barbat nemultumit si toti ar avea niste organe pana la genunchi, dar nu sunt nici macar o zecime adevarate, doar reclama.
Singura solutie care iti mai poate marii pensiul cu 2-3 cm, este operatia chirurgicala.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu functioneaza.

| diapopa a răspuns:

Bunahappy
sunt fata si evident ca nu am incercat laughing, dar nu stiu ce sa zic; nu prea cred ca functioneaza. sunt si multe prduse de slabit foarte scumpe, care vor doar sa ia banii de pe om. eu cred ca la fel e si cu aceste creme

| Optimus01 a răspuns:

Nu, nu functioneaza.