| AmsiUitat a întrebat:

Lucuri de facut dragute cu iubita ta?

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sarmale.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sex salbatic

| Hammurabi a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Verginică tată, dacă sex sălbatic e doar o chestie drăguță, atunci o chestie super mișto ce-ar mai putea fi? laughing

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Hammurabi):

Sex mega sabbatic ca in filmele western cu cowboy pana rupi patul

| AmsiUitat explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Hahahahahahahahaha?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varste aveti?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mincati fasole iahnie si o sa aveti distractie veti trage gazele de șist

| ania a răspuns:

Nicăieri, dragoste se face cu soția nu cu iubita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergeți și vedeți copii înfloriți prin parcuri.

| Violleta2022 a răspuns:

De mers la plaja, sau de uitat la stele si luna, de dat in balansoar, de mancat inghetata impreuna samd.

| blackann a răspuns:

LOCURI *

nu lucruri, ba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sexul, ca toate celelalte le poti faci si cu persoane de care nu esti atras sexual, e tot aia

| Paracetamol0lol a răspuns:

Vă scobiți în nas

| Fantaspirit2k23 a răspuns:

Mergeți la un picnic, sau cu barca, într-un parc, sau la un restaurant

| steamrogue77 a răspuns:

Dupa ce faci sex anal cu ea, treci la oral, sigur o sa ii placa.

| Carbit9669 a răspuns:

Sex animalic intensiv cu sarutari periculoase

| TheNutzuu a răspuns:

Sex

| maslinitza a răspuns:

Gătiți împreună, mergeți la board games, biliard, bowling, climbing, vizitați localuri drăguțe și faceți mult amor happy

| HatzlerMaica a răspuns:

Sex pe hard