| Mirelfnatic a întrebat:

Lumee, help me! vreau sa va cer o parere un sfat orice! Am 18 ani am fost o saptamana cu o fata care are 15 ani..in saptamana respectiva ne.am culcat impreuna, ea nu mai era virgina. fix dupa seara in care am facut-o ea mi-a spus ca vrea sa ne despartim deoarece inca se mai gandeste la fostul... problema mea este urmatoare, daca vrea ma poate baga la corupere de minori? Sau puscarie? Sau faze cu proces etc? Tin sa mentionez ca daca ne-am culcat dupa o saptamna va imaginati ce fel de fata este.
O parere va rog

5 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

A dracu tipă, deși mai rar ca o fată să stea cu un tip cât să și-o tragă. laughing

Legat de problema ta, roagă-te să nu facă plângere.

| WaterDrop a răspuns:

Nu`i da nici un motiv suplimentar sa o faca.Las`o in pace si pleaca, nu o mai baga in seama.

| JustStitch a răspuns:

Da, e o fata usuratica, si da poati sa ajungi si la puscarie daca ea depune plangere la politie pentu viol, agreaiuni sexuale etc. Daca de treaba nu ajungi acolo

| Eduard196 a răspuns:

Stai linistit nu te panica de asta.

| Mada1920 a răspuns:

Daca vrea sa iti faca rau, poate sa te bage si la puscarie fiind minora...dar in ziua de astazi pustoaicele de aceasta varsta nu vor decat placere, nu sa faca rau. Oricum daca ar duce-o mintea la asa ceva ar trebui sa dovedeasca intr-un anume fel.