| anonim_4396 a întrebat:

Lungimea penisului de 16-17 cm la varsta de 15 ani este normala? 2

6 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

E chiar f bine smug
P.S. da si mie id-ul tau :* [vorbesc serios :*], te-am pupath baby kiss

| anonim_4396 explică (pentru andrada):

Pintilie.vasile97@yahoo.com

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
*isi da una in cap* Da, este bine(nu ma judeca gresit, dar au mai fost inca 384749 intrebari de-stea -_- )

Sper ca te-am ajutat happy

| SweetAndCandy a răspuns:

Woow o duci bine sau mai bine zis extrem d bine, dar dc te indoiesti ai primit plangeri de la fete sau cum, desi ma indoiesc...

| Mihay95 a răspuns:

laughing mah creka era in stare de erectie cand ti-ai masurat-o

| JohnCena23 a răspuns:

Da de sigur,, da ce crezi kai prea MIC?