| Gaby212 a întrebat:

M-a parasit pe motiv ca nu ma mai iubeste.Eu timp de 1 an si jumatate dupa asta n-am avut nicio relatie cu nimeni,dar ea a iesit cu alti barbati. Acum m-a intrebat de ce stau de atata vreme singur,iar eu i-am zis ca asta e dragostea adevarata. S-a blocat,n-a zis nimic, eu am tot asteptat sa scoata un sunet(mentionez ca vorbeam la telefon)...In final,dupa aproape un minut de tacere,mi-a zis "Noapte buna" cu o voce slaba si a inchis.
Ce a insemnat asta? As fi intrebat-o chiar pe ea, insa relatia noastra e la pamant. M-a ranit mult si totusi am si eu orgoliu.

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

ORi ai susprins-o si voia sa se gandeasca la ce i-ai zis, ori doar te-a vazut ca fiind disperat dupa ea si a ales sa se retraga

| RAY a răspuns:

EA =stai sa vad ce face fostul meu catelus? EL asta e dragostea adevarata, EA= sigur i-a venit menstrutatia si sa feminizat,ca eu nu stiu ce e cu el,stai sa sai urez cosmar frumos, las-o naibi in pace, esti jalnic, dai block si asta e, fetele se hranesc cu suferinta noastra, lor le provoaca orgasme cand vad ca suferi, plangi

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Gaby212 a evaluat răspunsul tău EA =stai sa vad ce face... ca fiind folositor şi eronat. laughing laughing esti un catelus, tocmai ai dovedit asta, logic ca te facea cu alti esti o fetita aflata la menstruatie

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"se hranesc cu suferinta noastra"
Ce dracu man rolling on the floor
Fata se astepta la alte raspunsuri, cum ca a mai iesit si cu altele Dar nimic interesant. Nu avea cum sa raspunda la asa ceva.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Unele nu toate, el sufera in tacere man, de ce sa minta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Uneori e bine sa minti. Sa fii smecher.
Dar asta nu inseamna ca ea e diabolicã, ci el e ciudat ca sta asa.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,ea e sfanta care se culca cu multi barbati

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

I-a dat o a doua sansã. Pentru ca nu a gasit sau s-a plictisit de ceilalti.Depinde cum privesti lucrurile.

| Alegeo a răspuns (pentru RAY):

Cred ca si tu ai fost un catelus

| RAY a răspuns (pentru Alegeo):

Pai cum astfel as putea sa stiu,eu vorbesc din ceea ce stiu nu din ceea ce cred,nu am credinte,nu cred ca exista iubirea,stiu ca exista pentru ca am simtit, stiu ca exista empatie, bunatate, iubire dar, si opusul acestor lucruri, nu vreau sa fac vreo generalizare, nici nu am facut vreodata

| Andreeush a răspuns:

Probabil și-a dat seama ce a pierdut și nu știa ce să zică.
Nu o mai căuta, dacă ea nu te-a iubit atunci nu are rost să îți pierzi timpul cu ea.
O să găsești pe altcineva care să te iubească, să te facă fericit.

| Holiday a răspuns:

"Acum m-a intrebat de ce stau de atata vreme singur, iar eu i-am zis ca asta e dragostea adevarata."

Vezi, nu degeaba s-a despartit de tine daca tu o minti in halul asta. Nu puteai sa-i spui macar acum adevarul, adica "de bleg ce sunt"?!

| Plato a răspuns:

Wow, ce profund... happy
Imi amintesti de o carte, "Dragostea in vremea holerei".
I-ai dat replica aia blanao, ai surprins-o, dar inca nu e sigur daca placut sau neplacut. Totusi, eu n-as lua-o, in locul tau.

| Gaby212 explică (pentru Plato):

Mai rau decat holera, man! laughing

| Emma30555 a răspuns:

Cred ca ii pare rau pentru tine, si a ramas uimita de raspunsul tau, poate regreta ca nu a fost sa fie. Dar sa stii ca dragostea neimpartasita nu e dragoste adevarata. Nu e bine sa ramai blocat in trecut, trebuie sa deschizi ochii si inima si sa ti faci alta relatie, care sa te implineasca. Dragostea aceea nu a fost adevarata, a trecut prea mult timp si nu trebuie sa ramai marcat sau cu obsesie

| Crackman a răspuns:

Eu zic sa treci peste ca nu are rost laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca a fost un moment extrem de dubios. Aia nu e Eva, e o simpla muiere.