| PissyX a întrebat:

M-ai sunt barbati romani, in ziua de azi care stiu sa aiba o relatie pe care sa stie sa o si intretina? si daca da, poate imi spuneti si cum face si ce face ca sa intretina relatia? multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Darius_6848 a răspuns:

Daca intr-adevar vrei o relatie serioasa cu o persoana, mai intai asigurate ca ar face orce pentru tine. ex: spune-i o data cand vrea sa iasa cu baietii sa stea acasa. fal sa faca chestii mici pentru tine si asa vei fi sigura ca doreste sa ramana cu tine. dar tine minte, sa nu faci exces ca exista posibilitatea de a se plictisi.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acei barbati stiu cu cine stau si pe langa aceasta chestie se iubesc intre ei (cuplu barbat-femeie).

| Castiel a răspuns:

M-ai sunt fete romance, in ziua de azi care stiu sa aiba o relatie pe care sa stie sa o si intretina? si daca da, poate imi spuneti si cum face si ce face ca sa intretina relatia? multumesc frumos

Imi raspunzi la asta si eu iti raspund la a ta, este corect nu?!

| fabiola a răspuns:

Mai sunt,dar nu-i suficient! In relatie trebuie sa fie implicati amandoi si asta tine de iubire, pasiuni comune, comunicare si chiar sacrificii!

| BlueHusky a răspuns:

Cred ca este vorba numai de interesul pe care il ai atunci cand ai o relatie... iar interesul cred ca trebuie mentinut de 2 persoane nu nuami de 1 persoana.

| MarinaElkhatib a răspuns:

Pissy mea sunt dar aia sunt rari iubita mea trebuie doar sa ii descosi prea bine asa cum am facut eu cu fractu daca fractu era un nenorocit sau vreunu din ala plictisitor care nu facea nimica sa o intretina si sa nu ma plctiseasca nu mai eram cumnata ta de multsad pooop iube mult cumnata mea:X:X:X:X

| KasdfghjNY a răspuns:

Exista big grin. dar de multe ori fetele isi bat joc de ei sad

| PissyX explică:

Castiel, te asigur ca femei sunt care stiu sa intretzina o relatzie... femeile se sacrifica mult mai mult decat barbatii, pe ei nu ii intereseaza asa de tare, ca daca treaba nu merge, trece pagina, ei nu raman gravizi, asa ca o femeie INTOTDEAUNA va sti sa intretina o relatie mai bine decat un barbat, orice ai zice tu! daca vrei vorbim mai in amanunt problema, nu ma deranjeaza, numai bine!

| mariana_2371 a răspuns:

PissyX barbatii sunt depinde de tine...intotdeauna sa nu faci mai mult decat poti. lasa-l sa faca el. si vezi cum va intretine familia