| dasty a întrebat:

M-am certat cu prietena. Am fost cu ea o luna si jumatate si mi-a zis ca nu ma iubeste cat o iubesc eu pe ea. Si nu mai a vrut sa fie cu mine. Si acum imi spune mereu ca ma iubeste enorm... dar nu vrea sa fie cu mine. Sunt deprimat si ma simt ca un mare ****. Ce as putea face ca sa-mi revin?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| bogdand a răspuns:

Mda. imi pare foarte rau!
Cel mai bine ar fi sa nu stai acasa si sa ne scrii noua.
Iesi la un tenis de masa cu amicii, vorbeste cu ei despre asta, o sa ai supriza ca unii o sa iti dea si sfaturi bune. Daca ti-a facut asa cum ai spus eu te sfatuiesc sa nu mai vorbesti cu ea, macar o perioada, ceva luni, ca sa iti treaca sentimentele astea.sterge-o de pe mess, din telefon, ca doar nu o sa patesti nimic.
Nu te iubeste enorm! nu exista asta! Daca te iubea enorm trecea si prin foc sa fie cu tine! O sa vezi tu asta cand o sa gasesti persoana care o sa te iubeasca.
Capul sus si pleaca odata de la calculator ca iti dau cu fundita in caplaughing

| nikoleta93 a răspuns:

99% iasi bate joc de tine, cel mai bine gasesteti alta ocupati sa nu te mai gandesti la ea si gasesteti alta iubita asa o uiti fff repede daca ai alta iubita, si nu ii mai arata ca inca o iubesti (daca o mai iubesti ), mai rau face daca ii arati ca isi bate joc de tine, du-te la alta, mai sunt fete mult mai frumoase, pa'pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai relax mai baietel.
O luna jumate?
Ce iti zice ea ca "te iubeste dar nu vrea sa fie cu tine"asta e vrajeala de bufteawinking
Ai sa gasesti tu alta care sa tina intr-adevar la tinehappy