| Nikcoletta a întrebat:

M-am certat cu prietenul meu pentru îi miroase sperma chiar dacă ejaculeaza in pat miroase toată camera a pește stricat.

Poate să aibă vreo boală? Sau e din cauza igienei?
Ne-am certat, am ajuns să nu mai vorbim deloc.

Răspuns Câştigător
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Lol da poate avea o infectie si probabil o ai si tu.
asta in caz ca nu folositi prezervativ

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si „savarina" ta la fel miroase daca nu te speli o zi. Asa ca lasa fițele.

| Adry05 a răspuns:

V-ați certat că-i miroase sperma?! rolling on the floor wtf

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce oameni nebuni, si in mod sigur nu stai acasă altfel cum de te ai vazut cu prietenul tau? Sau stati împreună?

| sierra1 a răspuns:

"e din cauza igienei?"

foarte probabil că da

| corbulalbrosu a răspuns:

In astfel de situatii intr-un laborator de analize medicale, poate fi efectuata o analiza complexa a calitatii si structurii spermei si astfel sa poata fi gasit si raspunsul corect in privinta problemei amintite. Multa sanatate!

| Eugen80 a răspuns:

Miroase din cauza a ce mananca mai ales, DAR nu il mai lasa sa ejaculeze in pat! Pastrati un prosop langa voi si daca are chef de "pus faianta", sa foloseasca prosopul si nu sa-si dea drumul unde are el chef.
Igiena este importanta, dar igiena miroase in rest, nu are treaba cu sperma. Daca organul nu miroase aiurea si nici corpul lui, atunci nu este vorba de igiena.