| ILoveHim a întrebat:

M am certat cu prietenul meu si e vina mea. Si nu mai vorbeste cu mine si vreau sa il conving sa ne impacam. Aveti vreun sfat sa ma ierte? Cum sa procedez? Va rog e important

7 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Inceputl este bun, odata ce iti recunosti vina.Trebuie sa ne intrebam de cate ori ai facut certuri si daca nu cumva el s-a cam saturat de tine.

| KMaddieK a răspuns:

Cateva cuvinte spuse din suflet fac minuni in cazul in care va iubiti.

| loveM a răspuns:

Pai...deocamdata lasa-l sa se calmeze, sa ii mai treaca supararea si dupa sa vorbesti cu el. totusi zic sa ii mai dai cate un mesaj cu "te iubesc" sau "imi pare rau", ceva de genu' ca sa nu creada ca o sa il uiti, dar nici sa ii dai multe ca o sa pari disperata si poate o sa il enerveze si mai tare.
eu zic sa mai astepti vreo 2 zile si dupa sa vorbesti cu el, sa ii dai niste motive pentru care s-ar impaca cu tine, sa ii explici de ce ai gresit...

| SebastianBoanca a răspuns:

Pai imi poti detalia situatia? Poate pot sa inteleg mai multe si sa te ajut mai bine daca o detaliezi.

| HeadShoot32 a răspuns:

Simplu, il lasi vreo 1 zi doua sa se calmeze, dar nu prea mult dupa te duci la el, acasa la scoala sau unde va vedeti voi sau unde stii tu ca el sta sigur. Si ii zici direct ca iti pare rau si il intrebi daca te iarta, nu uita sa faci o fata miloasa ca sa aiba mai mult efect. Iar daca el chiar tine la tine, nu o sa stea pe ganduri si o sa te ierte. Si fata miloasa ziceam sa o faci pentru ca dupa ce va impacati sa va amuzati pe ce fata ai facut tu, amuzament intr-un mod pozitiv.

| Azpilicueta a răspuns:

Incearca sa-i spui ceea ce simti, regretele tale scuze enorme si si te iubesc din plinhappy daca tipu' respectiv te iar-ta alta data sa nu se mai repete! Ca te inveti si nu este bine

| ILoveHim explică:

Da sebastian as putea. Contacteaza ma daca vrei sa ma ajuti