| Jashmina29 a întrebat:

M-am despărțit acum 6 zile de prietenul meu si i-am facut o vizită la el in apartament, dar usa nu era închisă pe dinăuntru, data cu cheia si ce credeti? Am rămas uimită prin surprinderea mea era cu un băiat în pat... oare o fi,, gay? Erau doar in slip amândoi..eu am observat ca de la un timp nu prea il mai atrăgeam, atunci când aminteam nevoia ca orice fata sa aiba o relație sexuală.Ce puteti sa imi spuneti, oare este gay sau...

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Oricine poate fi gay dacă vrea. Avem o atracție variată în funcție de persoană pentru toate păcatele posibile.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât nu mai are o relație cu tine e liber să umble cu cine vrea.

| alina2k18 a răspuns:

Nu stiu daca el e gaysor dar tu sigur esti TROLACHE laughing
winking

| SofiaTeodorescu a răspuns:

Poate sunt doar buni prieteni

| Liștineștiti a răspuns:

Pai daca a venit un prieten la el si poate au fost pin cluburi (da nu conteaza pe unde, situatii sunt multe) si a ramas la el pe noapte apoi trebuiau sa doarmă îmbrăcați? Sau unu pe podea si unu pe pat..vezi si tu nu te gandi numai la rau. happy