| Uzzyalexandru a întrebat:

M-am despartit de fosta mea, eu am vrut o pauza, ea s-a dus cu altul si ne-am impacat, acum pe mine ma doare ca a avut ceva cu alt baiat, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Pai poti sa treci peste sau nu. Te poti baza si pe instinctele tale, daca simti ca relația merita mai da i o sansa

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i papucii!

| Sofer a răspuns:

Cat a durat pauza asta? A facut sex cu baiatul ala?

| Uzzyalexandru explică (pentru Sofer):

Cred ca da...

| Uzzyalexandru explică (pentru Sofer):

Sa consideram ca a facut...

| Emma30555 a răspuns:

Ai vrut pauza asta este. S a dus cu altul fiindcă a vrut sa te părăsească probabil. V ati împăcat fiindcă probabil după acea pauza ea și a dat seama ca e mai bine cu tine. Tu poți sa treci peste și sa mergi înainte sau sa renunti dacă simți ca nu poți trece

| Uzzyalexandru explică (pentru Emma30555):

Da cred ca a fost vorba si de altceva ...defapt sunt sigur

| Uzzyalexandru explică (pentru Emma30555):

Sa consideram ca a facut o cu baiatul acela...ce pot face?

| Emma30555 a răspuns (pentru Uzzyalexandru):

Pai poti sa treci peste sau nu. Te poti baza si pe instinctele tale, daca simti ca relația merita mai da i o sansa

| Crackman a răspuns:

Pai iti dai si tu seama ce mult a vrut sa stea linistita laughing adica na. Vb deschis cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lasi, va vedeti fiecare de treaba. Daca te iubea, fii convins ca nu mergea cu altul.

| Paul754880338 a răspuns:

Ce poti face nu as putea exact sa iti spun. As putea insa sa iti reamintesc ca cele mai multe femei, sau poate chiar toate, se nasc cu dragostea in suflet. Depinde doar de noi, de barbati sa o aprindem. Unii reusesc asta, altii nu. Metodele? Diferite evident de la caz la caz. Dar pauza s-a dovedit in cazul tau a nu fi metoda cea mai buna... sau poate a fost buna pentru celalalt. Concluzia este simpla, daca iubesti, nu renunti.

Răspuns utilizator avertizat
| OctavianSps a răspuns:

Depinde ce lucruri s-au intamplat intre ei doi, daca doar a fost vorba de un sarut sau cel mult atingeri eu zic ca merita sa treci peste, insa daca a fost vorba de mai mult te-as ruga sa reconsideri viitorul vostru.