| Farhi_Maria_1974 a întrebat:

M-am despărțit de iubit si a tot insistat sa-mi dea cadoul pe care-l făcusem la aniversare lui.Acum ne-am împăcat dar nu vrea sa mai ia înapoi cadoul. Spuneti-mi va rog cum trebuie sa procedez?

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Păi dacă v-ați despărțit odată, în mod sigur n-o să mai meargă. E doar o chestie de timp. El știe asta și de aia nu mai primește cadoul. Ce sens are să ți-l mai dea înapoi încă o dată? laughing

| anonim16121 a răspuns:

Nu mai insista, o să se plictisească iar, uita de cadou, pune-l într-un loc sigur daca ți-l cere înapoi?(funda?)