| theDrifter a întrebat:

M-am despartit de o fata si acum vreau sa fiu din nou cu ea.Ne intelegem destul de bine in general. Dar nu stiu cum sa ii zic straight face Ce sa fac? [funda]

Răspuns Câştigător
| AmateurJerk a răspuns:

Hello! Dacă ți-e greu să îi vorbești despre așa ceva, treci la fapte. Poartă-te diferit cu ea. Fi foarte atent, râzi la glumele ei ( amuzante, sau nu ). Iar pe fete le enervează întrebarea " Vrei să fi cu mine? ". Așa că, atunci când crezi că este momentul potrivit, o săruți. Momentul potrivit va fi când sunteți doar voi doi.
Fii drăguț cu ea și nu o dezamăgi, căștigă-i încrederea prin tot ce faci, fetele au nevoie de stabilitate.
Sper că te-am ajutat! Baftă!

3 răspunsuri:
| StillMissYou a răspuns:

Invito la primblare si spune-i cati pare rau cA v-ati desparit si ca tii dor de ea. si ca vreai din nou sa fie ata. stiu ca poate o sa ai emotii dar mai bine spune-i cit o sa fiti impreuna si nimeni sa nu va deranjeze happy atunceea va fi cel mai bine.
Bafta;-)

| MindExplode a răspuns:

Buna

Pai cind o vezi pe afara sau pe mess o intrebi ce mai face poate iesiti la un suc adica incerci intii sa intri in vorba cu ea apoi o intrebi poate mai are vreo sansa relatia voastra, cred ca o sa inteleaga.

Pahappy

| valyNo1 a răspuns:

Fa ce ai facut si inaintewinking
Bafta