| anonim_4396 a întrebat:

M-am imprietenit cu o tipa, la un party: ea a vrut sa o facem dupa petrecere, eu pur si simplu nu am putut, nu sunt genul sa fac din prima si practic i-am spus a 2 zi daca doreste, cu siguranta nu a mai vrut, a spus sa ramanem doar amici.
Este ciudat ca sunt asa?
Noi barbatii care nu vrem sex imediat cu o tipa suntem catalogati niste fraieri?

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ai facut foarte bine ca nu ai facut sex cand a vrut ea.

| SilentRain a răspuns:

Nu ești fraiere, din contra ai mai multă rațiune de cat tipa aia ...cu apucaturii de animala

| alexalx1234 a răspuns:

Aia nu e prietena, e mai mult o curva. Nu e problema la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing praf

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!

Nu ești fraier, pur și simplu e înrădăcinată ideea asta că trebuie neapărat să ne cunoaștem înainte sau să fie ceva serios sau poate că pur și simplu tu simți nevoia să creezi ceva înainte

Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Fetele de genul sunt ca niște vite care încearcă să se vândă singure. Nu, nu ești fraier, pentru că ai făcut ceea ce ai crezut de cuviință. Iar, în final, alegerea a fost bună.

Răspuns utilizator avertizat
| Adolf8 a răspuns:

Așa se întâmplă cu femeile care beau alcool, marea majoritatea cu primul o va face. Femeia care te baga în pat la prima vedere, nu vrea relație. Aventură nimic mai mult.