| MiculPaharut a întrebat:

M-am indragostit de o fata cum s-o cuceresc? ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Hai noroc! Fa-te pisicos pe langa ea, ia-o in brate, acum ca tot vine timpul mai rece, poti sa ii dai bluza tawinking Spune-i cat este de frumoasa, cat de bine se asorteaza si va prinde drag de tine 'winking Apoi poti sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine. Dar ATENTIE, grabeste-te sa nu ti-o ia vreun fraier happy Bafta

5 răspunsuri:
| Keyko a răspuns:

Fi tandru si dragut! noua fetele ne plac baietii draguti, care coplesesc cu atentii si care nu sunt genu care sa intoarca capul si dupa fiecare stalp daca ar avea fusta. sa nu mai vorbim ca nu ne plac baietii care se gandesc numai la sex. ne plac ciocolata si florile mici si delicate. fa si tu ceva dragut si pur din inima. fi tu insati! arata i ca o respecti si respecti ceea ce face si flateaz o mereu. sper ca am fost de ajutor happy Bafta!

| neutrino a răspuns:

Ea stie de existenta ta?

| CkEuforia a răspuns:

Invit-o la suc. fa-i mici cadouri. spune-i cat e de frumoasa, vorbeste mereu cu ea happy

| Juny0 a răspuns:

Mananca-ti mucii de fata cu ea! Sau mai bine, scarpinate la "cuc" si apoida-i sa miroase!winking

| RemusAndrei a răspuns (pentru Juny0):

Esti dat dreaqlui laughing)