| anonim_4396 a întrebat:

M-am masturbat 4 zile la rand.E ceva rau?(Sunt baiat si am 15 ani)

Răspuns Câştigător
| Cristii2001 a răspuns:

Ma masturbam în fiecare zi. E ceva normal pentru adolescenți. Dar m-am lăsat pentru ca este un pacat. Daca nu te masturbezi. Corpul produce niste poluții. Adica organismul tau scoate acele tensiuni sexuale. fara sa te masturbezi. Lasa-ti organismul sa faca ce vrea. El stie cel mai bine

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este foarte rau. Vei ramane fara penis. Iti va cadea.

| SpargNuci a răspuns:

O să-ţi cadă. Am păţit...

| DenySseAlexxx a răspuns:

Decât sa te masturbezi mai bine ai încerca sa îți faci o prietena și sa va iubiți ori de câte ori îți vine cheful asta ar fi sfatul meu Petru tine... Succes!