| dieisbet a întrebat:

M-am saturat de viata asta, nu sunt bun de nimic... nu reusesc nimic ce imi doresc m-am saturat de tot, nimeni nu ma iubeste, nu am prieteni/iubita, nu ma distrez deloc, nu am nici un talent, nu ma pricep la nimic, cateodata imi doresc sa dispar, oricum voi fi uitat daca voi muri nimanui nu ii pasa. sad

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa inveti sa gandesti la bine asa atragi alte chestii bune in viata

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si ce ai vrea sa i ti face m noi, fuga la psiholog el te pune pe tratament.

| alina2k18 a răspuns:

O lăbică sănătoasă și o să fii binewinking

| Crackman a răspuns:

Eu, tu si alte milioane de oameni. Schimba ceva cu viata ta

| ancaval a răspuns:

Nu e bine cum gândești. Apucă-te de ceva serios și lasă ideile astea bășite. Poți face multe în viață, dacă ai un gram de voință.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur esti bun la ceva gandeste-te mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la psiholog

| Bariel a răspuns:

Si eu ma aflu in aceeasi situatie, am incercat dar am esuat mereu.M am gandit la sinucidere, dar pentru simplul fapt ca nu cred in dumnezeu nu o s-o fac, deoarece eu cred ca dupa moarte pur si simplu nu mai existi

| Bozgi200 a răspuns:

Chiar acum 5 min am terminat Joker. Tu ești?
Găsește un hobby, sportul, gamingul, vlogger

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

O sa fi bine. Daca ai nevoie de un sfat in ceva da mi add