| DarkGirl a întrebat:

M-am uitat acum pe testul de sarcina (dupa 15 ore dupe ce l-am facut) si se vede in dreptul la a 2 linie o linie alba deci linia de control e rosie si linia de test alba, se vede formatul pe ea, poate fi interpretat pozitiv? ma mai uitam si alta data daca imi faceam teste dar nu s-a vazut niciodata asa, e pozitiv sau negativ?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E negativ, linuta trebuie sa fie colorata nu alba.

| paramore a răspuns:

Citeste bine instructiunile, s-ar putea ca dupa un timp sa se modifice rezultatul, asa ca citeste bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creca esti insarcinata

| Miha_8192 a răspuns:

Este asa cum ai vazut in primele 10 min. Daca atunci vedeai doar linia de control inseamna ca nu esti.Cred ca esti prea speriata si o vezi tu si pe a doualaughing (stiu ce inseamna...si eu cand am facut testul vedeam dinainte cele doua liniilaughing