| Parmezan12 a întrebat:

M-i sa prescris de medicul ginecolog Cervrugid ovule. daca mi le administrez am voie sa fac s*x?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu știu că nu și ar trebui să se trateze și parteneru ca să nu iei după la loc

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe toata perioada cat vei folosi tratamentul prescris este indicat sa NU intretii acte sexuale vaginale, nici in cazul in care s-ar folosi prezervativul. Este cazul sa-ti amani dorinta de a intretine acte sexuale pe durata celor cateva zile (7-10 zile) fiindca este in favoarea insanatosirii complete si cat mai rapide a ''pasaricii'' tale. Multa sanatate!

| tzionut a răspuns:

Nu pana cand nu scapi de problema...