| ZenStudio a întrebat:

Mă adresez fetelor: Când vine vorba de sex, ce alegeți: Un băiat neinteligent și semianalfabet dar cu penis mare și aspect fizic plăcut, sau un tip inteligent, deștept și manierat dar cu un penis de mărime mică?

8 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Nu coteaza marimea, si aspectul fizic doar putin important e sa fie manierat si sa stie cum sa se comporte cu o fata adica dragastos nu mitocan care iti arete patu de la prima intalnire...aici conteaza sufletul pacat ca unele fete in loc sa aleaga unul asa aleg unul al naibii de frumos dar fara minte si dupa se plang.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Un studiu a dovedit ca barbati frumosi aveau un scor mai bun in ceea ce priveste teste de IQ, frumusetea la barbat ar putea fi un indicator de inteligenta, femeile preferand barbati frumosi si inteligenti in cursul evolutiei

| Nemessys a răspuns:

Pentru o simpla partida de sex nu cred ca-ti trebuie unul inteligent si manierat, sa fim seriosi... laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Eh,una e sa-ti zica partenerul :"iubita mea, ai vrea sa abordam calea tantrica?", alta e:"fă, vrei pe la spate?"big grin

| PersonajFictiv a răspuns:

Pentru a scrie ceva pe o foaie, ce alegi, sa scrii cu un pix sau cu creta?

| Kiwibibilă a răspuns:

Bai frate cand le aud pe astea cu povesti de pe net ca marimea nu conteaza bla bla bla ca trebuie sa fie inteligent si sa il iubesti bla bla bla. Frate, in pat nu dezbati nemurirea sufletului, te fwți practic si bineinteles ca toate l-ar alege pe ala cu scula mare.

| MonicaSM a răspuns:

Salutare,

O sa spun doar atat: marimea NU conteaza, atata timp cat barbatul stie CE SA FACA si CUM SA FACA. happy