| TurneanuEdi a întrebat:

Mă adresez fetelor care fac sau care au făcut școala de șoferi...Ați pățit ca instructorul să se dea la voi când mergeați la orele de condus? Ați făcut sex cu instructorul vostru.?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca asa functioneaza realitatea, unul pune mana pe piciorul unei femei si aia ii pica in ****

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu mi s-a intamplat, desii am facut scoala de soferi cand aveam 25 de ani si pe atunci eram foarte frumoasa, si totusi instructorul nu s-a dat la mine si nici nu mi-a vorbit la per tu.

| TurneanuEdi explică (pentru Violleta2022):

Dar dacă instructorul tău ar fi fost un bărbat atrăgător mai îndrăzneț și ar fi oprit pe un drum lateral să faceți sex...Ai fi acceptat, sincer?

| anamariarot a răspuns:

Doamne, dar mai lasă filmele porno, ca te afectează laughing. Nu-ți mai expune fanteziile sub formă de întrebări, cel puțin nu aici.

Răspuns utilizator avertizat