| VeleaDennis15 a întrebat:

Mă adresez fetelor: Ce părere aveți despre băieții cu fetișuri, care fac/cer de la fată să le facă fel de fel de perversiuni în pat? Ca de exemplu, cei care vor ca femeia să le înghită mereu sperma. Vă place genul acesta de băiat? happy

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Consider ca intr-o relatie se discuta dorintele ambiilor parteneri si se ajunge la un comun acord. Nu as face niciodata ceva ce chiar nu-mi face placere, si nici nu stiu cum s-ar simti el sa ma vada "inhibata" de fiecare data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genul asta de barbat caut happy

| Smile27 a răspuns:

Consider ca intr-un cuplu e normal sa isi spuna unui altora dorintele lor sexuale.Dar la un comun acord se stabileste si realozarea lor ☺