| SunnyMidnight a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva cu un mesaj de noapte buna pentru iubitul meu, am ramas in pana de ideibig grin... avand in vedere ca saptamana aceasta nu am prea vb pentru ca a fost plecat si vreau un mesaj asa frumos, am de dat >funda:

Răspuns Câştigător
| Papusik_4304 a răspuns:

As vrea sa fiu o stea, sa stralucesc numai pentru tine, sa ma transform in ploaie, sa cad usor peste trupul tau fierbinte, apoi sa ma evapor, s-ajung din nou in cer, sa le zic ingerasilor cat de mult TE IUBESC!

Luna printre frunze bate, stelele pe cer lucesc eu iti scriu aceste versuri si iti zic ca te iubesc...noapte buna iti urez...somn usor, vise frumoase si gindurile sa-ti zboare doar la mine

Intr-o noapte furtumoasa cand ai merge sa te culci am sa vin prin vis la tine sa-ti sarut buzele dulci.printre ramuri bate luna stelele pe cer sclipesc vino sa te strang in brate si sa-ti spun ca te iubesc.

CAND NOAPTEA SE LASA PUSTIE SI GREA, EU AM SA ACOPAR CU DRAGOSTEA MEA, CAND LUNA VEGHEAZA AL TAU ASTERNUT, EU VOI FI LANGA TNE SA-TI FUR UN SARUT!

Daca ar cadea câte o stea de fiecare data când ma gândesc cu dor la tine, atunci în curând nu ar mai fi stele pe cer. Daca seara te vei uita la cer si nu vei vedea nici o stea, sa stii ca este din vina ta, pentru ca m-ai facut sa te iubesc atât de mult!

Somn usor, vise placute ingerii sa te sarute si pe buze si pe frunte, iar in noapte care vine, un sarut si de la mine cu speranta ca in vis ma saruti si ma cuprinzi

In aceasta seara mi-as fi dorit mai mult ca oricand sa fiu aproape de tine, sa te simt sa te sarut si sa te strang in brate. dar asta nu este posibila, nu acum.insa voi pastra aceste pasiuni ascunse doar in inima mea si le voi declansa cand vom fi singuri. ce pot acum, insa este sa iti doresc sa ai parte de o noapte cu vise care mai de care mai interesante, mai dulci,(caci visele le concepem singuribig grin), mai pline de ardoare si de pasiune.nu uita ca esti totul pentru mine! SOMNIK DULCEsi NOAPTE BUNA!

Noaptea e atât de rece si întunecata fara tine, nici o stea nu straluceste când nu esti cu mine si mi-as dori atât de mult sa fii lânga mine

Privesc cerul si rog o stea, sa te sarute din partea mea, luna sa-ti vegheze somnul, iar ingerasi sa-ti indulceasca somnul, inchide ochi si voi fi langa tine.

Acum cand mii de stele iti zambesc, cand noaptea iar se lasa, un somn dulce iti doresc si un ingeras sa te pazeasca:X:X

fundita?:X:X:X:pup ai grija

5 răspunsuri:
| vrrra a răspuns:

Noapte buna somn usor sa visezi un puisor, puiul cela voi fi eu, vreau sa ma visezi mereu.

De la un mic dracusor pentru un mic puisor, noapte buna somn usor eu pe tine te ador.

| Anne24 a răspuns:

Noapte buna! sper sa visezi ceva frumos si draguts...pe mine normal, la ce te gandeai?laughing:X:X

| tzutzy_3632 a răspuns:

Noapte buna somn usor ingerasii te-nconjor de la luna noapte buna iar de la micuta stea un sarut din partea mea.

Azi-noapte mi-am rugat ingeru sa te pazeasca, dar a venit ma devreme. si l-am intrebat de ce. a zimbit si mi-a zis cu un inger nu poate pazi alt inger

7 stele luminoase, 2 buze moi pufoase, noapte buna dragul meu, te voi iubi mereu.

Noapte buna somn usor
Te iubesc in dormitor
Te iubesc si te ador
Noapte buna Dracusor

Ma scuzati de deranj...ati primit un mesaj de noapte buna. dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul. te iubesc :*

Gândul meu e în drum spre tine
Inima mea e la usa ta
Ma primesti în visul tau?
Sunt un suflet cald
Care vine si îti spune:
LA CULCARE!
NOAPTE BUNA!
TE IUBESC MULT!

| Liada_6690 a răspuns:

Cu aripi de fluturas, vine in somn un ingeras si ghici ce are de la mine? Pupici dulci de la mine ca sa poti dormi mai bine!

Privesc catre cer si rog o stea sa te sarute in locul meu, luna sa-ti vegheze somnul iaringerii sa-ti indulceasca visele...inchide ochii si voi fi langa tine... TE IUBESC! NOAPTE BUNA!

| Liada_6690 a răspuns:

Dragul meu, in fiecare seara vii si te cuibaresti in inima mea stiind ca aici e cald si ca ti-am pastrat un loc al tau...mereu numai al tau!

Cand aripi de inger invaluie noapte, cand sute de fluturi aduc visele, cand raza de lumina imi inchide pleoapa, as vrea sa fiu cu tine si sa te sarut de noapte buna!