| Mihailcvp a întrebat:

Ma ajutati,sunt timid cand vorbesc cu fetele si in general, ca vreau sa fac o prietena, dau funda!

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și ce vârstă ai?

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut! Am avut aceeasi problema si este ceva normal pentru bărbații care încep sa vorbească cu femeile de care sunt atrași, ca incepatori. Este foarte mult de scris aici, insa pot sa iti recomand sa urmărești pe YouTube "Arta Seducției" si "Fara sens TV", este plin de sfaturi care chiar te ajuta sa scapi de timiditate si sa ai relații cu femeile dorite. Mult succes!